D******* G******* A F********* P****** M******** P*** M******* A************ F********* P****** B*** M***
ContestatorC***** C***** L*****
IntimatA************ F********* P****** B*** M*** P*** M******* D******* F********* P****** M********
ContestatorAdmite excepţia lipsei calităţii procesuale active a contestatoarei. respinge contestaţia la executare formulată în nume propriu de contestatoarea D.G.F.P. Maramureş. Admite în parte contestaţia la executare formulată de AFP B.M. prin mandatar D.G.F.P.
Hotarare 4790/2013 din 25.04.2013Amână pronunţarea la data de 25.04.2013.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 18.04.2013pt. a se cita intimata cu o copie a precizării de acţiune formulată de contestatoare.
Incheiere de sedinta din 07.03.2013se citează părţile; se solicită, prin adresă, petentei să precizeze dacă formulează contestaţia în numel propriu
Incheiere de sedinta din 07.02.2013