F***** G****** I*****
ReclamantF***** M*****
ReclamantT**** T****
PârâtT**** Z********
PârâtAdmite în parte cererea de chemare în judecată Admite în parte cererea reconvenţională Compensează cheltuielile de judecată ale părţilor
Hotarare 922/2013 din 17.12.2013Pentru a da posibilitatea părţilor să depună la dosar concluzii scrise. În vederea deliberării.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 10.12.2013Faţă de cererea formulată de reclamanta pârâtă reconvenţiopnală pentru a-şi angaja un alt avocat.
Incheiere de sedinta din 03.12.2013Pentru a se studia răspunsul la obiec?iuni depus la dosar.
Incheiere de sedinta din 12.11.2013Pentru a se reveni cu adresă către expert.
Incheiere de sedinta din 08.10.2013pentru ca partile sa studieze raspunsul la obiecţiuni
Incheiere de sedinta din 10.09.2013Pentru ca expertul să răspunsă la obiecţiunile formulate de reclamanţii pârâţi reconvenţionali.
Incheiere de sedinta din 04.06.2013Pentru a se stuida rap. de expertiză topografică depus la dosar.
Incheiere de sedinta din 21.05.2013Faţă de lipsa expertizei topografice.
Incheiere de sedinta din 16.04.2013Pentru ca av.reclam.pârâţi reconv. să facă dovada achitîării onorariului provizoru expert în sumă de 800 lei. În vederea efectuării expertizei topografice.
Incheiere de sedinta din 19.02.2013pentru a se depune în scris obiectivele expertizei topo. Pentru ca BLET să depună lista cu experţi.
Incheiere de sedinta din 05.02.2013Pentru a se studia actele depuse la dosar.
Incheiere de sedinta din 29.01.2013pentru ca instanţa să se pronunţe asupra excepţiei prescripţiei cererii; instanţa prorogă pronunţarea asupra cererii de probaţiune formulată prin cererea reconvenţională; pentru a se depune decizia prin care a rămas definitivă sentinţa Jud. Oradea
Admite declaraţia de abţinere. Fără cale de atac.