P*** M****
ReclamantC******** A********
PârâtI*** C*********
PârâtD**** A**** I*****
PârâtC******* A********
PârâtAnuleaza ca netimbrata actiunea civila formulata de reclamanta PAUN MARIA, in contradictoriu cu paratii C******* A********,I*** C********* si D**** A**** I*****. Cu drept de recurs in termen de 15 zile de la comunicare.
Hotarare 72/2013 din 05.02.2013Amână judecarea cauzei la data de 05.02.2013 termen dat în cunoştinţă celor prezenţi şi pentru care se vor cita reclamanta cu menţiunea timbrării cererii de chemare în judecată cu suma de 2211 lei, reprezentând taxă judiciară de timbru şi timbru judiciar în sumă de 5 lei, sub sancţiunea anulării cererii ca netimbrată şi pârâţii.
Admite cererile de amânare formulate de pârâţii C******* A******** şi I*** C********* în vederea pregătirii apărării. Admite cererea de amânare formulată de reclamantă în vederea timbrării cererii de chemare în judecată. Reclamanta va face dovada achitării taxei judiciare de timbru în sumă de 2211 lei şi timbru judiciar în sumă de 5 lei sub sancţiunea anulării cererii ca netimbrată. Amână judecarea cauzei la data de 12.12.2012 termen dat în cunoştinţă celor prezenţi şi pentru care se vor cita pârâţii.