J****** C*********
CondamnatIa act de retragerea cererii având ca obiect contopire pedepse formulată de condamnatul J****** C*********, deţinut în Penitenciarul Drobeta Tr. Severin. Obligă petentul la 150 lei cheltuieli judiciare statului din care suma de 100 lei reprezentând onorariu avocat din oficiu, va fi avansată din fondurile Ministerului Justiţiei. Cu recurs. Pronunţată în şedinţa publică din 09.01.2013 la sediul Judecătoriei Dr.Tr.Severin.
În temeiul art.39 alin.2 şi art.40 alin.1 din Legea nr.304/2004, admite excepţia greşitei compuneri a completului de judecată C 7 penal. În temeiul art.99 alin.2 din ROI aprobat prin H. C.S.M. nr. 387/2005, transpune cauza la completul de judecată C 10 penal. Amână judecarea cauzei la data de 9 ianuarie 2013 la completul de judecată C 10 penal. Pronunţată în şedinţă publică azi, 07.01.2013.
Amână cauza la 07.01.2013 pentru a se cita condamnatul în Penitenciarul Dr.Tr.Severin.
Amână cauza la 17.12.2012 pentru a se emite adresă către Judecătoria Filiaşi.
Amână cauza la data de 3.12.2012 pentru când se vor emite adrese în vederea comunicării fişei de cazier judiciar, actualizată, privind petentul şi către Biroul Executări Penale din cadrul Judecătoriei Dr.Tr.Severin, Biroul Executări penale din cadrul Judecătoriei Segarcea şi către Biroul Executări Penale din cadrul Judecătoriei Craiova