C**** M***** L*****
ReclamantI********* P********** J******** C************* C******** R**** P****** D* C******** S* I************* V********** C***
PârâtAdmite acţiunea în contencios administrativ formulată de reclamantul C**** M***** L***** , domiciliat în comuna Mihai Viteazu, sat Mihai Viteazu, nr32, jud. Cluj, împotriva pârâtei Instituţia Prefectului Judeţului Cluj –Serviciul Public Comunitar Regim Permise de Conducere şi Înmatriculare a Autovehiculelor cu sediul în Cluj-Napoca, B-dul 21 Decembrie 1989, nr.58, jud. Cluj şi în consecinţă: Obligă pârâta să procedeze la înmatricularea în România fără plata taxei pentru emisiile poluante provenite de la autovehicule a autovehiculului marca Mitsubishi cu nr. de identificare V24-4026594 înmatriculat prima dată în Anglia la data de 1.10.2002 Cu drept de recurs în 15 zile de la comunicare.
Hotarare 721/2013 din 17.01.2013Preschimbă din oficiu, termenul de judecata stabilit iniţial 2 aprilie 2013, pentru data de 17 Ianuarie 2013. Dispune citarea părţilor. Irevocabila. Pronunţată azi 6 decembrie 2012.