C************* D***** P***** M*** D******* - B**** P*** R*********** G***** V*****
PetentAdmite cererea formulată de petentul COMPOSESORATUL DEALU PIATRA MARE DOBÎRLĂU-BĂCEL, reprezentat legal prin preşedinte Găitan Virgil. Dispune înregistrarea modificărilor intervenite în componenţa organelor de conducere ale petentului, potrivit Procesului-verbal nr. 60 al Adunării Generale a membrilor COMPOSESORATULUI DEALU PIATRA MARE DOBÎRLĂU-BĂCEL, încheiat în data de 23.03.2012, ce face parte integrantă din prezenta hotărâre. Dispune înregistrarea modificărilor intervenite cu privire la sediu, potrivit Procesului-verbal nr. 70 al Consiliului de administraţie al COMPOSESORATULUI DEALU PIATRA MARE DOBÎRLĂU-BĂCEL încheiat în data de 07.06.2012, ce face parte integrantă din prezenta hotărâre. Cu drept de recurs în termen de 5 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 21.06.2012.
Incheiere finala dezinvestire din 21.06.2012Având în vedere că la dosarul cauzei, petenta nu a depus hotărârea consiliului director conform dispoziţiilor art.33 alin.2 din O.G. nr.26/2000, se impune amânarea cauzei; Amână judecarea cauzei la 21 iunie 2012, ora 9.00, dată pentru care se citează reprezentantul petentei, d-nul Găitan Virgil cu menţiunea să depună la dosarul cauzei, în 4 exemplare hotărârea consiliului director prin care s-a adoptat modificarea sediului asociaţiei, conform art.33 alin.2 din O.G. nr.26/2000.
Având în vedere faptul că procesul verbal nr.60 încheiat la data de 25.03.2012, este incomplet, lipsind filele 50 şi 52 din acesta, instanţa neputând stabili cu certitudine ceea ce s-a dezbătut de Adunarea Generală a Membrilor Composesoratului, se impune amânarea cauzei; Amână judecarea cauzei la 31 mai 2012, ora 9.00, dată pentru care se citează reprezentantul petentei, d-nul Găitan Virgil cu menţiunea să depună la dosarul cauzei, în 3 exemplare, procesul verbal nr.60 încheiat la data de 25.03.2012, întrucât cel depus la dosar este incomplet, lipsindu-i paginile 50 şi 52.