G****** I**
ReclamantG****** M******
ReclamantM***** M************
PârâtM***** D******
PârâtS*** M****** C** S*****
PârâtAnulează ca insuficient timbrată acţiunea civilă în revendicare imobiliară şi constatare dobândire drept de proprietate introdusă de reclamanţii G****** I** şi G****** M******, împotriva pârâţilor Mitroi Mircea Adrian, M***** D****** şi SC MIDOTUR COM SRL. Se ia act că pârâţii nu solicită cheltuieli de judecată . Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 24 octombrie 2012
Amână cauza şi acordă termen de judecată la data de 24 octombrie 2012, orele 10,30, pentru ca reclamanţii să-şi îndeplinească obligaţia de a timbra la valoare capătul nr.1 şi 2 din cererea completatoare, termen pentru când se prorogă discuţiile asupra excepţiilor invocate de pârâţi. Părţile au termenul în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţă publică azi ,26 septembrie 2012 .
Amână cauza şi acordă termen de judecată la data de 26 septembrie 2012 pentru a da posibilitatea reclamanţilor să ia cunoştinţă de întâmpinare şi actele înmânate şi pentru ca pârâţii să ia cunoştinţă de cererea completatoare , în raport de care părţile urmează să-şi facă apărarea. Se citează reclamanta G****** M****** şi pârâţii , reclamantul G****** I** având termenul în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţă publică azi ,12 septembrie 2012 .
Admite cererile de amânare a cauzei pentru lipsa de apărare formulate de reclamantul G****** I** şi pârâtul M***** D****** . Amână cauza şi acordă termen de judecată la data de 12 septembrie 2012, termen pentru când se citează reclamanta G****** M****** şi pârâţii , reclamantul G****** I** având termenul în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţă publică azi ,05 septembrie 2012 .