P***** V*****
ReclamantA***** L*****
PârâtA***** V*****
PârâtA***** C********
PârâtAdmite în parte cererea de chemare în judecată. Stabileşte linia de hotar dintre proprietatea reclamantului şi proprietatea pârâtei A***** C******** pe actualul amplasament, respectiv pe linia care uneste pct.3-8 din schiţa anexă la raportul întocmit de expertul Nistor Vasile. Respinge ca nefondat capătul de cerere având ca obiect „revendicarea”. Ia act că nu s-au solicitat cheltuieli de judecată. Cu apel în termen de 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 20.12.2012.
Amana pronuntarea la data de 20.12.2012.
Pentru studierea raspunsului la interogatoriu cu pentru administrarea probei cu cercetare locala , amana cauza la data de 13.12.2012.
Pentru comunicarea obiectiunilor la raportul de expertiza , expertului ,amana cauza la data de 15.11.2012.
Pentru a se lua la cunostinta de continutul raportului de expertiza , amana cauza la data de 18.10.2012.
Pentru efectuarea expertizei , amana judecarea cauzei la data de 04.10.2012.
Acorda termenul solicitat de apărătorul paratilor prin cererea depusă la dosar sens in care amana judecareacauzei la data de 04.09.2012.
Admite cererea de ajutor public judiciar , sub forma scutirii de la plata onorariului de expert .
Pentru administrarea probelor propuse , amana judecarea cauzei la data de 09.08.2012.
Pentru a se lua la cunostinta de intampinarea depusa la dosar , amana cauza la data de 14.06.2012.