Dosar 22226/325/2012 din 17.08.2012

pretenţii


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 22226/325/2012
Data dosar:
17.08.2012
Instanta:
Judecătoria Timișoara
Departament:
SECŢIA I CIVILĂ
Obiect:
pretenţii
Categorie:
Civil
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 19.03.2013 la ora 09:00

    Complet: C5C
  • Admite in parte cererea
    Hotarare 3820/2013 din 19.03.2013
  • Sedinta din data de 13.03.2013 la ora 09:00

    Complet: C5C
  • Amână pronunţarea

    Amână pronunţarea 19.03.2013

    Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 13.03.2013
  • Sedinta din data de 13.02.2013 la ora 09:00

    Complet: C5C
  • Amână cauza

    Respinge cererea de depunere la dosarul cauzei a contractului cu nr. 31/08.08.2012. Uneşte cu fondul cauzei excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a pârâţilor B*** V***** şi B*** E******* şi a Statului Român prin Consiliul Local al Municipiului Timişoara. Pune în vedere reprezentantei reclamantei să comunice între termenele de judecată apărătorului pârâţilor B*** V***** şi B*** E******* înscrisurile solicitate, respectiv contractele şi actele adiţionale, ce au fost depuse la dosar. Pune în vedere apărătorului pârâţilor B*** V***** şi B*** E******* să comunice între termenele de judecată reprezentantei reclamantei şi reprezentantei pârâtului S***** R**** P*** C******** L**** A* M*********** T******** înscrisurile depuse la dosar la data de 18.01.2013. Amână judecarea cauzei la data de 13.03.2013, termen în cunoştinţa reclamantei şi pârâţilor, pentru când pârâţii vor lua la cunoştinţă de cuprinsul notelor de şedinţă şi a înscrisurile anexate şi pentru când se vor comunica înscrisurile depuse la dosar între reclamantă şi pârâţi.

    Incheiere de sedinta din 13.02.2013
  • Sedinta din data de 16.01.2013 la ora 09:00

    Complet: C5C
  • Amână cauza

    Pune în vedere pârâţilor B*** V***** şi B*** E******* ca pentru următorul termen de judecată să se prezinte personal în instanţă pentru a răspunde la interogatoriu. Prorogă punerea în discuţie a excepţiei lipsei calităţii procesuale pasive a Consiliului Local al Municipiului Timişoara pentru când reprezentantul pârâtului S***** R**** P*** C******** L**** A* M*********** T******** va formula în scris motivele invocării excepţiei. Amână judecarea cauzei la data de 13.02.2013, termen în cunoştinţa reclamantei şi pârâţilor, pentru când părţile vor lua la cunoştinţă de cuprinsul precizării de acţiune, a notelor de şedinţă şi a înscrisurilor comunicate.

    Incheiere de sedinta din 16.01.2013
  • Sedinta din data de 28.11.2012 la ora 09:00

    Complet: C5C
  • Amână cauza

    Prorogă punerea în discuţie a excepţiei lipsei calităţii procesuale pasive a Consiliului Local al Municipiului Timişoara pentru când reprezentantul pârâtului S***** R**** P*** C******** L**** A* M*********** T******** va formula în scris motivele invocării excepţiei. Amână judecarea cauzei la data de 16.01.2013, termen în cunoştinţa reclamantei şi pârâţilor, pentru când reclamanta va lua la cunoştinţă de cuprinsul întâmpinării şi a înscrisurilor anexate şi pentru când se vor cita pârâţii B*** V***** şi B*** E******* cu menţiunea de a se prezenta personal în instanţă pentru a răspunde la interogatoriu

  • Sedinta din data de 31.10.2012 la ora 09:00

    Complet: C5C
  • Amână cauza

    Admite cererea de amânare a cauzei formulată de către pârâţii B*** V***** şi B*** E*******. Pune în vedere reprezentantului pârâtului S***** R**** P*** C******** L**** A* M*********** T******** să formuleze în scris motivele invocării excepţiei lipsei calităţii procesuale pasive a Consiliului Local al Municipiului Timişoara. Amână judecarea cauzei la data de 28.11.2012, termen în cunoştinţa reclamantei şi pârâţilor B*** E******* şi Statul Român prin Consiliului Local al Municipiului Timişoara, pentru când se vor cita pârâţii B*** V***** şi B*** E******* cu menţiunea de a se prezenta personal în instanţă pentru a răspunde la interogatoriu

Flux dosar


Actualizare GRPD