E** K** R****** S*********** A S* C** V****** S*
CreditorS******* O******** S*******
DebitorAdmite excepţia lipsei capacităţii procesuale de folosinţă a debitorului, invocată de instanţă din oficiu. Anulează acţiunea ca fiind promovată împotriva unei persoane fără capacitate procesuală de folosinţă. Irevocabilă. Pronunţată în şedinţa publică de la 12 martie 2013.
Hotarare 39/2013 din 12.03.2013Încuviinţează cererea de amânare a cauzei formulată de către creditoare. Revenirea cu adresă către creditoarea EOS KSI ROMÂNIA SRL mandatar a SC CEZ VÂNZARE SA, cu menţiunea ca până la următorul termen de judecată să precizeze cu cine întelege să se judece având în vedere că dovada de îndeplinire a procedurii de citarea cu debitorul a fost restituită la dosarul cauzei cu menţiunea „unitate închisă”, sub sancţiunea suspendării cauzei prevăzută de art. 1551 Cod procedură civilă. Va dispune citarea debitorului după comunicarea relaţiilor solicitate. Amână judecarea cauzei la data de 12 martie 2013 Pronunţată în şedinţa publică din 12 februarie 2013.
Incheiere de sedinta din 12.02.2013Încuviinţează cererea de amânare a cauzei formulată de către creditoare. Revenirea cu adresă către creditoarea EOS KSI ROMÂNIA SRL mandatar a SC CEZ VÂNZARE SA, cu menţiunea ca până la următorul termen de judecată să precizeze cu cine întelege să se judece având în vedere că dovada de îndeplinire a procedurii de citarea cu debitorul a fost restituită la dosarul cauzei cu menţiunea „unitate închisă”, sub sancţiunea suspendării cauzei prevăzută de art. 1551 Cod procedură civilă. Va dispune citarea debitorului după comunicarea relaţiilor solicitate. Amână judecarea cauzei la data de 12 februarie 2013 Pronunţată în şedinţa publică din 15 ianuarie 2013.
Revenirea cu adresă către creditoarea EOS KSI ROMÂNIA SRL mandatar a SC CEZ VÂNZARE SA, cu menţiunea ca până la următorul termen de judecată să precizeze cu cine întelege să se judece având în vedere că dovada de îndeplinire a procedurii de citarea cu debitorul a fost restituită la dosarul cauzei cu menţiunea „unitate închisă”, sub sancţiunea suspendării cauzei prevăzută de art. 1551 Cod procedură civilă. Va dispune citarea debitorului după comunicarea relaţiilor solicitate. Amână judecarea cauzei la data de 15 ianuarie 2013 Pronunţată în şedinţa publică din 11 decembrie 2012.
Emiterea unei adrese către creditoarea EOS KSI ROMÂNIA SRL mandatar a SC CEZ VÂNZARE SA, cu menţiunea ca până la următorul termen de judecată să precizeze cu cine întelege să se judece având în vedere că dovada de îndeplinire a procedurii de citarea cu debitorul a fost restituită la dosarul cauzei cu menţiunea „unitate închisă”, sub sancţiunea suspendării cauzei prevăzută de art. 1551 Cod procedură civilă. Va dispune citarea debitorului după comunicarea relaţiilor solicitate. Amână judecarea cauzei la data de 11 decembrie 2012 Pronunţată în şedinţa publică din 27 noiembrie 2012.