S**** F****** G******* c* d*** a*** l* C* B***** D******
ContestatorC***** A******* B*** R****** S*
IntimatRespinge contestaţia la executare ca neîntemeiată. Ia act că intimata nu a solicitat cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare.
Hotarare 5355/2012 din 22.11.2012Amână pronunţarea cauuzei la 22.11.2012.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 14.11.2012Pentru a sesolicita relaţii din dosarul de executare.
În vederea administrării probelor Va dispune înaintarea dosarului preşedintelui instanţei în vederea repartizării ciclice potrivit HCC nr.13/13.08.2012
Admite excepţia tardivităţii formulării întâmpinării. Decade intimata din dreptul de a depune întâmpinarea, de a formula excepţii relative şi de a propune probe, cu excepţia situaţiilor prevăzute de art.138 Cpc. Stabileşte termen la 20 august C.civ.vară pentru când se vor cita părţile. Cu cale de atac împreună cu fondul.
faţă de lipsa dosarului de executare
Faţă de lipsa dosarului de executare.