F******* B******* - M****** D* C******* N** P*****
Petentadmite cererea
se acordă un nou termen în vederea ataşării dosarelor în care au fost autorizate modificări ale statului fundaţiei şi pentru a se depune certificatul de înscriere
se acordă un nou termen pentru ca reprezentanta fundaţiei să depună la dosar certificatul de înscriere a fundaţiei şi se emite adresă către Judecătoria Oradea pentru transmiterea dosarului în care s-a dispus înregistrarea fundaţiei, precum şi a dosarelor în care au fost autorizate modificări ale actelor constitutive.
se amână cauza pentru ca Judecătoria Oradea să transmită dosarul nr.187/O/1996 în care s-a dispus înregistrarea fundaţiei în registrul special al Judecătoriei Oradea, precum şi toate dosarele în care au fost autorizate modificările intervenite în statutul fundaţiei.