C**** C***** N******
PetentI************ D* P****** J******* T****
IntimatR*** F****** D*****
IntervenientAdmite plangerea.
Hotarare 8831/2013 din 10.07.2013Amana pronuntarea la 10.07.2013.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 04.07.2013Amână pronunţarea la 04.07.2013.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 01.07.2013Amână judecarea cauzei la data de 01.07.2013, termen în cunoştinţa părţilor, pentru când se comunică un exemplar din răspuns la obiecţiunile la raportul de expertiză formulate de intervenientul forţat cu intimatul, pentru când se va lua cunoştinţă de conţinutul acestuia.
Incheiere de sedinta din 13.06.2013Amână judecarea cauzei la data de 13.06.2013, termen în cunoştinţa părţilor, pentru când se citează expertul Olănescu Gheorghe cu un exemplar din obiecţiunile la raportul de expertiză formulate de intervenientul forţată şi menţiunea de a răspunde la aceste obiecţiuni.
Incheiere de sedinta din 16.05.2013Amână judecarea cauzei la data de 16.05.2013, termen în cunoştinţa părţilor, pentru când se comunică un exemplar din raportul de expertiză cu intimatul, pentru când se va lua cunoştinţă de conţinutul raportului de expertiză şi se vor formula eventuale obiecţiuni.
Incheiere de sedinta din 18.04.2013Amână judecarea cauzei la data de 18.04.2013, termen în cunoştinţa părţilor, pentru când se citează expertul Olănescu Gheorghe cu exemplar încheiere de şedinţă, obiective pentru expertiză formulate de petent şi menţiunea de a efectua şi depune la dosar raportul de expertiză, pentru când se comunică Biroului Local de Expertize Judiciare Timiş numirea expertului, pentru când reprezentanta petentului va face dovada achitării onorariului provizoriu pentru expertiză în cuantum de 300 lei, în contul expertului numit, sub sancţiunea decăderii din probă, pentru când reprezentantul intervenientului va face dovada că expertul asistent este autorizat.
Incheiere de sedinta din 07.03.2013Amână judecarea cauzei la data de 07.03.2013, termen în cunoştinţa părţilor, pentru când se comunică un exemplar din întâmpinarea formulată de intervenientul forţat cu intimatul, pentru când se va lua cunoştinţă de conţinutul acestei întâmpinări şi se va formula probatoriul.
Incheiere de sedinta din 07.02.2013Amână judecarea cauzei la data de 07.02.2013, termen în cunoştinţa petentului şi intimatului, pentru când se citează intervenientul forţat cu copie plângere şi proces verbal de contravenţie şi societatea de asigurare unde era asigurat autoturismul petentului respectiv SC Allianz Ţiriac Asigurări SA, cu copie plângere şi proces verbal de contravenţie, pentru când petentul va propune probe în susţinerea plângerii.
Incheiere de sedinta din 10.01.2013Amână judecarea cauzei la data de 10.01.2013, pentru când se citează părţile, petentul cu un exemplar din întâmpinare şi menţiunea de a propune martori care nu îi sunt rude.