G***** D*****
ReclamantS* N* M********* B**** S** S**
PârâtRespinge cererea de investire cu formulă executorie.
RESPINGE ACŢIUNEA PRECIZATĂ
Disjungerea capătul de cerere din precizarea acţiunii referitor la anularea Hotărârii AGA nr. 2602/07.11.2011. Dispune xeroxarea actelor de la dosar referitoare la anularea Hotărârii AGA nr. 2602/07.11.2011, acestea urmând a fi trimise Serviciului registratură al instanţei pentru formarea unui nou dosar distinct cu termen de judecată la 10 mai 2012, C8LM, sala 171, ora 9,00, pentru când se va proroga pronunţa asupra excepţiei de necompetenţă a Tribunalului Timiş . Amână pronunţarea asupra contestaţiei Deciziei 2631/10.12.2011 şi a capetelor de cerere accesorii acesteia, la data de 19 APRILIE 2012. Pronunţată în şedinţă publică, azi 12 APRILIE 2012.
Acordă un termen de judecată pentru ca reclamanta să studieze întâmpinările şio înscrisurile comunicate. Proroga punerea în discuţia părţilor a disjungerii acţiunii în ce priveşte cererea de anulare hotărârii AGA. Proroga punerea în discuţia părţilor şi a excepţiei necompetenţei teritoriale a Tribunalului Timiş. Amână judecarea cauzei la data de 12 APRILIE 2012, sala 171, ora 9, 00, C8LM, pentru când părţile au termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţă publică azi, 15 MARTIE 2012.
Acordă un termen de judecată pentru ca reclamanta să studieze întâmpinarea şi înscrisurile comunicate, iar reprezentantul pârâtei să studieze precizarea de acţiune, cererea de probaţiune şi înscrisurilor depuse de reclamantă. Amână judecarea cauzei la data de 15 MARTIE 2012, sala 171, ora 9, 00, C8LM, pentru când părţile au termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţă publică azi, 16 FEBRUARIE 2012.