S*** " M***** C**** " S*** B******* ,**** R****** D****** I
ReclamantA****** M****
PârâtAdmite acţiunea.
Hotarare 753/2013 din 24.01.2013Pentru a se emite adresă reclamantei să depună la dosar înscrisuri prin care să facă dovada comunicării către pârâtă a preavizului de sistare a energiei termice, va dispune amânarea cauzei şi va acorda un nou termen de judecată, pentru care se va reveni la procedura de citare a pârâtei. În temeiul art. 153/1 C.pr.civ., reclamanta are termen în cunoştinţă.
Pentru a fi comunicate pârâtei, copie xerox de pe precizările reclamantei, instanţa va acorda un nou termen de judecată, pentru care se va reveni la procedura de citare a pârâtei. În temeiul art. 153/1 C.pr.civ., reclamanta a primit termen în cunoştinţă.
Pentru a fi emisă adresă reclamantei să depună la dosar înscrisuri prin care să facă dovada că pârâta face parte din Asociaţia de Proprietari nr. 30 Botoşani, a preciza cuantumul debitului datorat, a perioadei pentru care se datorează acest debit şi demersurile întreprinse în vederea recuperării creanţei, instanţa va acorda un nou termen de judecată, pentru care se va reveni la procedura de citare a pârâtei. În temeiul art. 153/1 C.pr.civ., reclamanta a primit termen în cunoştinţă.