C***** E****
Parte civilăC******** N**** C*********
InculpatS****** G*******
InculpatCOndamnă inculpatul S****** G******* la 2 ani şi 4 luni închisoare cu suspendare condiţionată a executării. Disjunge acţiunea penală faţă de inculpatul C******** N**** C********* şi acţiunea civilă faţă de ambii inculpaţi.
Hotarare 1176/2013 din 11.09.2013Amânată pronunţarea la 11.09.2013
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 04.09.2013amânarea cauzei la cererea mandatarului inculpatului S****** G******* şi necesitatea emiterii unor adrese la IGPR, ANP şi Biroul Naţional Interpol
Incheiere de sedinta din 12.06.2013Citarea inculpatului C******** N**** C********* cu mandat de aducere în executarea IJJ şi prin afişare la sediul Consiliului Local Aiud.
Incheiere de sedinta din 17.04.2013citarea martorului C******** N**** C********* cu mandat de aducere în executarea IJJ şi repetarea procedurii de citare cu martorul S****** G*******
Incheiere de sedinta din 20.02.2013Amânată cauza la cererea inculpatului S****** G******* în vederea angajării unui apărător ales.