S* T*** S**
ContestatorF****** S* - I**
IntimatS**** J******* C******* M************** I***
IntimatJ******** C******* M****
IntimatC******** I***
IntimatRespinge contestaţia in anulare.
INSTANTA, Apreciază necesar a se comunica intimatilor un exemplar al precizarilor formulate de contestatori; Apreciind necesar a se emite o adresă la Arhiva Judecatoriei Timisoara in vederea ataşării dosarului nr. 30155/325/2011 la prezentul dosar, va acorda un termen de judecată, sens in care, DISPUNE Amână judecarea cauzei la data de 10 mai 2012 termen dat in cunostintă părţilor, pentru când se va emite adresa despre care s-a facut vorbire mai sus, pentru când se va comunica intimatior un exemplar al precizarilor depuse de contestatori la termenul de astazi. Pronunţată în sedinţă publică azi,26 aprilie 2012.
INSTANTA, Apreciind necesar a se emite o adresă la Arhiva Judecatoriei Timisoara in vederea ataşării dosarului nr. 30155/325/2011 la prezentul dosar, va acorda un termen de judecată, sens in care, DISPUNE Amână judecarea cauzei la data de 26 aprilie 2012, termen dat in cunostinta intimatilor, pentru când se vor cita contestatorii, pentru când se va emite adresa despre care s-a facut vorbire mai sus. Pronunţată în sedinţă publică azi, 29 martie 2012.
INSTANTA, Apreciind necesar a se cita contestatorii cu un exemplar al întâmpinării formulate de intimata 1 si a se emite o adresă la Arhiva Judecatoriei Timisoara in vederea ataşării dosarului nr. 30155/25/2011 la prezentul dosar, va acorda un termen de judecată, sens in care, DISPUNE Amână judecarea cauzei la data de 29 martie 2012, termen dat in cunostinta intimatilor, pentru când se vor cita contestatorii cu un exemplar al întâmpinării formulate de intimata 1. Pronunţată în sedinţă publică azi,01 martie 2012.