S* E****** S**** T* S**
PetentG**** F********* M****
IntimatRespinge plângerea contravneţională formultă de petenta S* E****** S**** T* S** în contradictoriu cu intimata G**** F********* M****
Hotarare 666/2013 din 04.06.2013Pentru a da posibilitatea părţilor să depună la dosar concluzii scrise, va amâna pronunaţarea
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 28.05.2013- emiterea unei adrese către intimata G**** F********* M****, cu solicitarea de a transcrie a procesul verbal de contravenţie seria H, nr. 0338526 din 11 decembrie 2012 cu menţiunea că „Elementele transcrise corespund cu cele consemnate în procesul verbal de contravenţie”, întrucât scrisul din acest act este greu lizibil.
Incheiere de sedinta din 16.04.2013DISPUNE - comunicarea unui exemplar de pe întâmpinare petentei S* E****** S**** T* S**, pentru a lua la cunoştinţă de conţinutul acesteia.
Incheiere de sedinta din 26.02.2013