G****** A*****
Parte vătămatăS****** F***** C*******
InculpatF******* G******
Intimatsp 58/ În baza art. 11 pct.2 lit. b Cod procedură penală, raportat la art.10 alin.1 lit.f Cod procedură penală, încetează procesul penal privind pe inculpatul STOICEA CRISTIAN FLORIN, pentru săvârşirea infracţiunii de distrugere prev. de art.217 al.1 Cod penal, proces pornit la plângerea prealabilă a părţii vătămate G****** A*****, pentru lipsa plângerii prealabile. În baza disp. art. 346 alin.4 Cod procedură penală, lasă nesoluţionată latura civilă a cauzei. În baza art. 192 alin.3 Cod procedură penală cheltuielile judiciare rămân în sarcina statului. Cu drept de recurs în termen de 10 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 18 martie 2013.
Hotarare 58/2013 din 18.03.2013pentru ca părţile să se prezinte, în vederea audierii
Incheiere de sedinta din 18.02.2013pentru a se reveni la adresa de la dosar către societatea de leasing
Incheiere de sedinta din 21.01.2013pentru a se reveni cu adresă către societatea de leasing şi a fi solicitate relaţii lichidatorului judiciar
pentru a fi solicitatre relaţii la Oficiul Registrului Comertului de pe lângă Tribunalul Teleorman
Admite cererea de abţinere formulată de judecător Constată că judecătorul este incompatibil să soluţioneze cauza penală înregistrată la nr. 4268/292/2011*. Constată că judecătorul nu a întocmit sau dispus niciun act de procedură în cauză. Dispune repartizarea cauzei în sistem informatizat. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 3 iulie 2012
Încheiere abţinere - 2.07.2012 - Admite cererea de abţinere formulată de judecător NM. Constată că judecător NM este incompatibil să soluţioneze cauza penală înregistrată la nr. 4268/292/2011*, privind pe inculpatul S.F.C. şi partea vătămată G.A.. Constată că judecător N.M.nu a întocmit sau dispus niciun act de procedură în cauză. Dispune repartizarea cauzei în sistem informatizat. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 2 iulie 2012.