I********* I****
ReclamantI********* P********** - J****** G*** S******** P***** C********* R**** P****** D* C******** Ş* Î************ A V**********
PârâtConstată perimată cererea de chemare în judecată formulată de reclamantul Iordănescu Iacov. Hotărâre definitivă. Cu recurs în termen de 5 zile de la pronunţare
Hotarare 4927/2013 din 29.10.2013Suspendă cauza în condiţiile art.155 1 cod procedură civilă. Cu recurs pe toată durata suspendării. Pronunţată în şedinţă publică din 2 octombrie 2012, la Tribunalul Gorj.
Incheiere suspendare din 02.10.2012se citează recl.sub sancţ.prev.de art.155 ind.1.c.pr.civ.să depună certificatul de autenticitate,dovada parcurgerii proceduri prealabile şi cartea de identitate ,tradusă şi legalizată.