C******** D***** M****** - C* D********* A*** L* C****** A***** G******* V********
ReclamantC*** S****** M******** B**** 2***
PârâtADMITE EXCEPŢIA NECOMPETENŢEI MATERIALE ŞI, ÎN CONSECINŢĂ: DECLINĂ COMPETENŢA DE SOLUŢIONARE A CAUZEI ÎN FAVOAREA JUDECĂTORIEI BACĂU. IREVOCABILĂ.
Hotarare 564/2013 din 27.03.2013Pentru a se comunica pârâtului un exemplar după precizările depuse de reclamantă prin apărător la acest termen şi pentru ca reclamanta să răspundă la excepţiile invocate de pârât prin întâmpinare, urmează a amâna judecata cauzei. PENTRU ACESTE MOTIVE, DISPUNE Amână judecarea cauzei la data de 27 martie 2013 ora 9,00 C. 4 LM2 pentru când se va relua procedura de citare cu pârâtul cu un exemplar după precizările depuse de reclamantă prin apărător. Reclamanta are cunoştinţă de termen.
Incheiere de sedinta din 27.02.2013Faţă de cererea de amânare formulată de pârâtă în vederea angajării unui apărător şi pentru ca reclamantul să precizeze perioada pentru care solicită drepturile, amână cauza la 27.02.2013.