Dosar 6080/290/2010 din 22.03.2012

pretenţii


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 6080/290/2010
Data dosar:
22.03.2012
Instanta:
Tribunalul Caraș Severin
Departament:
Secţia a II-a Civilă, de Contencios, Administrativ şi Fiscal
Obiect:
pretenţii
Categorie:
Litigii cu profesionistii
Stadiu proces:
Recurs

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 04.09.2012 la ora 09:00

    Complet: C9 R - COMERCIAL
  • Nefondat

    Respinge recursul.

  • Sedinta din data de 19.06.2012 la ora 09:00

    Complet: C9 R - COMERCIAL
  • Amână cauza

    Instanţa încuviinţează cererea de amânare solicită de reprezentantul recurentei-pârâte, consilier juridic Jian Ion, în vederea studierii răspunsului la cererea de probaţiune şi respinge cererea de probaţiune solicitată de reprezentantul recurentei-pârâte, consilier juridic Jian Ion, întrucât sarcina probei revine recurentului. Amână judecata cauzei la data de 4 septembrie 2012, termen pentru care reprezentantul recurentei-pârâte, consilier juridic Jian Ion, va studia răspunsul la cererea de probaţiune.

  • Sedinta din data de 22.05.2012 la ora 09:00

    Complet: C9 R - COMERCIAL
  • Amână cauza

    Instanţa dispune efectuarea unei adrese către Oficiul Registrului Comerţului de pe lângă tribunalul Caraş-Severin, solicitând a ne comunica istoricul S.C.”MARBENY COM” S.R.L. Reşiţa, dacă aceasta a avut activitate în perioada 2007-2011 şi dacă Oficiul Registrului Comerţului a solicitat dizolvarea sau radierea acestei societăţi. Amână judecata cauzei la data de 19 iunie 2012, termen pentru care se va efectua adresa dispusă.

  • Sedinta din data de 24.04.2012 la ora 09:00

    Complet: C9 R - COMERCIAL
  • Amână cauza

    Instanţa încuviinţează cererea de amânare solicitată de reprezentantul recurentei-pârâte, consilier juridic Jian Ion, în vederea studierii întâmpinării. Amână judecata cauzei la data de 22 mai 2012, termen pentru care reprezentantul recurentei-pârâte, consilier juridic Jian Ion, va studia întâmpinarea şi se va recita intimata-reclamantă.

Flux dosar


Actualizare GRPD