F***** I***
ReclamantD*** M****
PârâtA** L****
PârâtA************ F******* P***** M****
Chemat în garanţieAdmite cererea de chemare în judecată. Admite cererea de chemare în garanţie
Hotarare 2674/2013 din 28.06.2013Amânarea pronunţării pentru data de 28 iunie 2013
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 21.06.2013-acordarea unui nou termen de judecată în vederea îndeplinirii procedurii de citare cu chemata în garanţie; - citarea chematei în garanţie A************ F******* P***** M**** prin reprezentant legal prin poştă cât şi prin fax; - reluarea procedurii de citare cu pârâtele prin reprezentanţiu legali.
Incheiere de sedinta din 17.05.2013-amânarea cauzei în vederea îndeplinirii procedurii de citare cu chemata în garanţie prin reprezentanţi legali; -reluarea procedurii de citare cu pârâtele prin reprezentanţi legali
Incheiere de sedinta din 08.04.2013-în temeiul art. 62 Cod procedură civilă introducerea în cauză şi citarea în calitate de chemată A************ F******* P***** M**** şi comunicarea unui exemplar de pe întâmpinare şi copia cererii de chemare în judecată ; -reluarea procedurii de citare cu pârâtele prin reprezentanţi legali.
Incheiere de sedinta din 11.03.2013