L**** G*** S***
LichidatorS* C******* S**
DebitorD******* C************
CreditorAprobă raportul final şi în baza art. 131 din Legea nr. 85/2006, dispune închiderea procedurii.
Hotarare 155/2013 din 28.03.2013Admite cererea de tarifare. Încuviinţează cererea de amânare formulată de reprezentanta lichidatorului pentru comunicarea şi publicarea în BPI a raportului de închidere a procedurii. Dispune afişarea acestuia la uşa instanţei şi convocarea adunării generale a creditorilor.
Incheiere de sedinta din 28.02.2013Pentru a da în sarcina adunării creditorilor atribuţiile aflate în competenţa comitetului creditorilor. Încuviinţează cererea de amânare formulată de reprezentanta lichidatorului pentru continuarea procedurii cu întocmirea raportului de închidere a procedurii. Dispune afişarea tabelului definitiv de creanţe la uşa instanţei.
Incheiere de sedinta din 24.01.2013Admite cererea lichidatorului. Dispune deschiderea procedurii simplificate a insolvenţei. Numeşte lichidator pe SCP L**** G*** S***.