R******* S*** R**** T**** T** S******
ReclamantO**** C********
PârâtAdmite excepţia perimării acţiunii invocată, din oficiu ,de către instanţă. Constată perimată acţiunea . Cu recurs în termen de 5 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţă publică azi , 05.11.2013, la sediul Judecătoriei Tr.Severin-Mehedinţi.
Hotarare 4137/2013 din 05.11.2013În temeiul art. 155 ind.1 alin. 1 C. pr. civ., suspendă judecarea cauzei pentru neîndeplinirea de către reclamantă a obligaţiei stabilite în sarcina sa. Cu recurs în mod separat, pe timpul cât durează suspendarea cursului judecării procesului.
Se emite adresă către reclamanta R******* S*** R**** T**** T** S******. Se citează pârâta cu menţiunea de a se prezenta personal la interogatoriu, sub sancţiunea prevăzută de dispoziţiile art. 225 C.pr.civ. Amână judecarea cauzei la 03.09.2012.