I****** P****
ReclamantM****** E****
ReclamantI****** P**** S********
PârâtN********** I******* M******
PârâtAdmite excepţia lipsei de interes. Respinge ca lipsita de interes acţiunea civilă formulată de reclamanţii I****** P**** şi M****** E****, în contradictoriu cu pârâtii I****** P**** SEVASTIAN, şi NEGRU MIHAELA,. În baza art. 274 cod proc.civ. obliga reclamanţii la plata către pârâta NEGRU MIHAELA a cheltuielilor de judecata în suma de 1000 lei. Cu recurs în 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţa public azi, 15.05.2013.
Hotarare 2535/2013 din 15.05.2013Pentru o mai bună deliberare asupra cauzei, amână pronunţarea la 15.05.2013.
Incheiere amanare initiala a pronuntariipentru a se lua cunoştinţă de întâmpinarea de la dosar şi pentru soluţionarea cererii de acordare ajutor public, acordă termen de judecată al 13.05.2013 pentru când pune în vedere reclamantei M****** E**** sa faca dovada veniturilor realizate în ultimele doua luni anterioare formularii cererii de ajutor public judiciar.
Incheiere de sedintaPentru a se cita în calitate de pârâtă Negru Mihaela şi pentru când se va solicita reclamanţilor să depună la dosar pentru soluţionarea cererii de ajutor public judiciar, dovada veniturilor obţinute în ultimele 3 luni. Acordă termen de judecată la 08.04.2013
Incheiere de sedinta din 11.03.2013Faţă de lipsa părţilor şi nefiind solicitată judecata cauzei în lipsă, în baza art. 242 C.pr.civ., Suspendă judecata cauzei- Cu drept de recurs pe toată durata suspendării. Pronunţată în şedinţă publică, azi 28.01.2013.
Incheiere suspendare din 28.01.2013Pentru a da posibilitatea părţilor să încheie o tranzacţie în vederea stingerii litigiului pe cale amiabilă, acordă un nou termen de judecată la 28.01.2013.