O****** V***** D******
ContestatorB** A******* C**** G*** Ş* C**** C****** C*******
IntimatS* A*** N****** S****** S** P*** M****** N******
IntimatAdmite excepţia de necompetenţă teritorială a Judecătoriei Focşani, invocată de intimata S.C. Angi Nicolas Service S.R.L. Declină competenţa de soluţionare a cauzei în favoarea Judecătoriei Buzău, jud. Buzău. Fără cale de atac.
Amana judecarea cauzei la data de 26.10.2012, C15M7C, ora 9,00. Se va reveni cu adresă către BEJA Coman Gelu si Cretu C. pentru înaintarea dosarului de executare nr. 284/2009, in copie certificată ,, conform cu originalul,, inclusiv Incheierea de Incuviinţare a executării silite. Prorogă punerea în discuţie a excepţiei de necompetenţă teritorială în soluţionarea cauzei pentru următorul termen de judecată. Părţile au termen în cunoştinţă.
Amana judecarea cauzei la data de 05.10.2012, C15M7C, ora 9,00. Se va reveni cu adresă către BEJA Coman Gelu si Cretu C. pentru înaintarea dosarului de executare nr. 284/2009, în copie certificata ,, conform cu originalul,, . Prorogă punerea în discuţie a excepţiei de necompetenţă în soluţionarea cauzei pentru următorul termen de judecată. Părţile au termen în cunoştinţă.
pentru lipsa dosarului de executare
Amana judecarea cauzei la data de 30.08.2012, C15M7C, ora 12.30. Se emite adresa la BEJA Coman G. si Cretu C. pentru a inainta dosarul de executare nr. 284/2009 in copie certificata ,, conform cu originalul,, cu avertisment de amenda,,. Se va inainta originalul cautiunii depuse de contestator la Registru de Valori a Instantei, o copie a cseteia pastrandu-se a dosarul cauzei. Partile au termen in cunostinta.
Termen acordat pentru studiul întâmpinării şi pentru ataşarea dosarului de executare.