C***** R****** C***** M********* S******* S***** C******* D* M******* S* C** V****** S*
CreditorB**** V****
DebitorÎn temeiul art. 5 din O.G. 5/2001, ia act de renunţarea creditoarei la judecarea cauzei având ca obiect somaţie de plată, formulată de către creditoarea S.C. CEZ Vânzare S.A. prin mandatar S.C. Coface România Credit Management S.R.L. în contradictoriu cu debitorul B**** V**** şi dispune închiderea dosarului. Irevocabilă.
Hotarare 2811/2013 din 03.06.2013Revine cu adresă la CEZ. Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 3.06.2013, pentru când se va cita debitorul, creditoarea având termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 13.05.2013.
Incheiere de sedinta din 13.05.2013În temeiul art. 104, pct. C.pr.civ. dispune rectificarea citativului şi citarea debitorului la adresa din Alexandria, str. Viitorului, nr. 79, judeţul Teleorman. Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 13.05.2013, completul 2 civil, pentru când se citează debitorul, creditoarea având termen în cunoştinţă.
Incheiere de sedinta din 15.04.2013În temeiul art. 167 C.pr. civ. încuviinţează pentru creditoare proba cu înscrisurile aflate la dosar, apreciindu-le ca fiind pertinente, concludente şi utile soluţionării cauzei de faţă. În temeiul art. 129 alin.5 C.pr.civ, emiterea adresei către creditoare pentru a face dovada calităţii procesuale active, având în vedere că în actul juridic depus figurează Electrica Oltenia SA. Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 15.04.2013, completul 2 civil, pentru când se citează debitorul, creditoarea are termen în cunoştinţă.
Incheiere de sedinta din 11.03.2013