S* C** V****** S* P*** E** K** R****** S**
ReclamantN** K** S*****
PârâtAdmite acţiunea formulată de creditor S.C. CEZ VÂNZARE S. A prin mandatar EOS KSI ROMÂNIA SRL în contradictoriu cu debitoarea S.C. NAI KOR SRL. Obligă debitoarea la plata către creditoare a sumei de 3339,16 lei reprezentând energie electrică şi penalităţi de întârziere facturate pentru perioada 31.08.2010-21.10.2011, în 30 de zile de la comunicare. Cu cerere în anulare în 10 zile de la comunicare pentru debitor . Pronunţată în şedinţă publică azi 15.10.2012.
Se citează pârâta în conformitate cu disp.art.95 c.p.civ. prin afişarea citaţiei la uşa instanţei. Pune în vedere reprezentantei reclamantei prin citaţie să facă dovada publicării citaţiei într-un ziar de circulaţie naţională cu cel puţin 15 zile înainte de termenul de judecată. Amână judecarea cauzei la 15.10.2012.
Se citează debitoarea NAI KOR S.R.L la adresa indicată, respectiv Dr-Tr-Severin str.Crişan nr.7. Amână judecarea cauzei la 24.09.2012.
Se citează creditoarea cu menţiunea de a indica adresa corectă a sediului debitoarei şi a depune la dosar contractul de furnizare al energiei electrice încheiat cu debitorul, în copie conformă cu originalul sub sancţiunea suspendării cauzei prev. de art. 155 ind. 1 Cpc. Amână judecarea cauzei la 03.09.2012.
Se citează creditoarea cu menţiunea de a indica adresa corectă a sediului debitoarei şi să depună la dosar contractul de furnizare al energiei electrice încheiat cu debitorul, în copie conformă cu originalul ( nu contractul cadru), sub sancţiunea suspendării cauzei prev. de art. 155 ind. 1 Cpc. Amână judecarea cauzei la 02.07.2012.