V**** T**** F*****
ReclamantA************ F********* P****** A O******* C**********
PârâtA************ F******* P***** M****
PârâtA************ F********* P****** R** V*****
PârâtA************ F******* P***** M****
Chemat în garanţieAdmite cererea.
Hotarare 259/2013 din 18.01.2013Admite excepţia inadmisibilităţii. Respinge cererea. Cu recurs. Pronunţată în şedinţă publică azi 02.11.2012.
Admite cererea de amânare a cauzei formulată de reclamant, prin apărător, prin care solicită instanţei amânarea cauzei pentru a lua cunoştinţă de documentele primite în această şedinţă şi pentru a fi citată A************ F******* P***** M**** în calitate de chemată în garanţie. Amână judecarea cauzei la data de 02 noiembrie 2012, pentru când se va concepta şi cita chemata în garanţie, cu copie de pe întâmpinarea şi cererea de chemare în garanţie.
Amână judecarea cauzei la 15 iunie 2012 pentru când se va concepta şi cita în cauză, în calitate de pârâtă Administraţia Finanţelor Publice Rm. Vâlcea, în locul Administraţiei Finanţelor Publice Călimăneşti. Pune în vedere reclamantului, prin apărător, să depună la dosarul cauzei înscrisurile în baza cărora îşi întemeiază acţiunea pentru a fi comunicate şi pârâtei.