U******** E*** A*****
Recurent InculpatB*** F****** E*****
Recurent Parte vătămatăAdmite cererea. Dispune investirea cu formulă executorie . Irevocabilă. Pronunţată în şedinţă publică .
Incheiere de sedinta din 29.01.2013În baza art. 180 alin. 2 C.pen.cu aplic. art. 320 ind. 1 c.pr.pen. , condamnă pe inculpatul U******** E*** A***** la 700 lei amendă . Obligă pe inculpat la 5.000 lei despăgubiri materiale şi la 10.000 lei daune morale către partea civilă B*** F****** E***** .Obligă pe inculpat la 200 lei cheltuieli judiciarecătre stat. Cu recurs . Pronunţată în şedinţă publică .
Hotarare 127/2012 din 24.05.2012Amână judecarea cauzei la 24 mai 2012 , pentru când partea vătămată se va prezenta la IML Dolj în vederea reexaminării medico legale ; Pronunţată în şedinţa publică de la 10 mai 2012 .
Amână judecarea cauzei la 10 mai 2012 , pentru când partea vătămată se va prezenta la IML Dolj în vederea reexaminăruii medico legale ; Pronunţată în şedinţa publică de la 12 aprilie 2012 .
Acordă un nou termen de judecată pentru a se face adresă către IML Craiova să precizeze dacă s-a produs sau nu sluţirea părţii vătămate, prin fapta inculpatului.
Acordă termen, la cererea apărătorului inculpatului av. Stănciulescu, pentru a pregăti apărarea.