I******* V*****
ReclamantR***** G******
PârâtR***** I***
PârâtR***** V*****
Pârât-prin sent.civ.nr.2140/14.10.13 admis în parte acţiunea.
Hotarare 2140/2013 din 14.10.2013se va cita pârâtul nou chemat în judecată cu un exemplar din acţiune. -se pune în vedere martorului Iura Gheorghe să se prezinte fără citaţie.
Incheiere de sedinta din 09.09.2013se va cita martorul Iura Gheorghe,cu citaţie şi mandat de aducere.
Incheiere de sedinta din 03.06.2013se vor cita martorii Bedeoan Gheorghe-Giuleşti nr.58, Iura Gheorghe-Bârsana nr.1302 şi Rednic Gheorghe- Giuleşti nr.418,cu menţiunea că vor fi amendaţi în caz de neprezentare.
Incheiere de sedinta din 15.04.2013se vor cita martorii Bedeoan Gheorghe-Giuleşti nr.58, Iura Gheorghe-Bârsana nr.1302 şi Rednic Gheorghe- Giuleşti nr.418,cu menţiunea că vor fi amendaţi în caz de neprezentare.
Incheiere de sedinta din 25.03.2013se vor cita martorii propuşi de reclamant indicaţi în acţiune. -se vor cita martorii propuşi de pârât: Damian Mihai şi Rednic Gheorghe.
Incheiere de sedinta din 28.01.2013termen acordat la cererea reprezentantei reclamantului pentru a se pronunţa cu privire la întâmpinare.
termen acordat la cererea pârâtului R***** I***,pentru a-şi angaja avocat.
termen acordat pentru a se cita pârâtul R.I. cu un ex. din cererea de chemare în judecată.
termen acordat la cererea reprezentantei reclamantului pentru a se pronunţa cu privire la întâmpinare.
termen acordat la cererea pârâtului pentru a-şi angaja avocat. -se va corecta numele pârâtului în sensul că se va trece numele Vasile în loc de Grigore,cum din eroare a fost citat.