D***** C*****
CondamnatIa act de renunţarea la judecarea cererii de liberare condiţionată formulată de către petentul D***** C*****. În temeiul art.192 alin.2 C.p.p., cheltuielile judiciare în cuantum de 100 de lei vor fi suportate de către petent, urmând ca suma de 50 de lei să fie avansată de către Ministerul Justiţiei. Cu recurs în 3 zile. Pronunţată în şedinţă publică azi, 25.07.2012.
Admite declaratia de abţinere formulată de judecător Zaharia Daniel în cauza penală nr.9562/225/2012 privind pe condamnatul D***** C*****. Definitivă. Pronunţată în şedinţă publică azi, 02.07.2012, la sediul Judecătoriei Dr. Tr. Severin.
Trimite cauza completului C10 în vederea soluţionării cererii de abţinere formulată de preşedintele completului C7 penal.
trimite cauza la completul C7 penal cu termen de judecată la data de 02.07.2012, pentru cand se citează petentul condamnat.