S****** V******
PetentI************ D* P****** A* J******** H********
IntimatAdmite plângerea formulată . Cu drept de recurs, în termen de 15 zile de la comunicare. Dată şi pronunţată în şedinţă publică, azi, 20 februarie 2013.
Hotarare 781/2013 din 20.02.2013Amână cauza la data de 20.02.2013 pentru când se va reveni cu adresă intimatului de a depune la dosar înregistrarea de pe camera video, având în vedere că în raportul agentului constatator s-a menţionat că zona în care s-a produs evenimentul este supravegheată video. Părţile au termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 30 ianuarie 2013.
Incheiere de sedinta din 30.01.2013Amână cauza la data de 30.01.2013 pentru când se va cita numitul Fîrdă Aurel Gheorghe, în calitate de martor la adresa indicată. Se va emite adresă intimatului de a depune la dosar înregistrarea de pe camera video, având în vedere că în raportul agentului constatator s-a menţionat că zona în care s-a produs evenimentul este supravegheată video. Intimatul primeşte termen în cunoştinţă conform dispoziţiilor art.153 alin.1 teza finală Cod procedură civilă, petentul având termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 09 ianuarie 2013.