S* O****** S*
ReclamantA************ F******* P***** M****
PârâtS* O****** S* - P*** A************ J******* R******** S***
ReclamantS* O****** S* - P*** A************ J******* B** B******* R************ S***
ReclamantAdmite acţiunea ca întemeiată. Dispune anularea Deciziei de impunere nr.2/17.03.2011 şi a Deciziei nr.32/19.05.2011 întocmite de A.F.M. Ia act că petenta nu a mai solicitat suspendarea Deciziei de impunere nr.2/17.03.2011, întemeiată în drept pe art.15 din Legea nr.554/2004. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comun8icare.
Hotarare 73/2015 din 11.05.2015Amână pronunţarea la data de 11 mai 2015.Cu recurs odată cu fondul.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 04.05.2015În baza art.36 din Legea nr.85/2006 suspendă judecata cauzei. Cu recurs.
Incheiere suspendare din 22.05.2013Amână judecarea cauzei la data de 22 mai 2013, la cererea reclamantei, pentru când se revine cu adresă administratorului judiciar, în sensul de a preciza dacă îşi dă acordul pentru continuarea mandatului dat de către reclamantă societăţii de avocaţi aleasă pentru reprezentare, având în vedere intrarea în insolvenţă a S.C.OLTCHIM SA. De asemenea, pune în vedere apărătorului reclamantei să facă demersuri pentru ca administratorul judiciar să-şi prezinte poziţia faţă de acest aspect. Părţile au termen în cunoştinţă. Cu recurs odată cu fondul . Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 03 Aprilie 2013, la Curtea de Apel Piteşti – Secţia a II-a civilă, de contencios administrativ şi fiscal .
Incheiere de sedinta din 03.04.2013Amână judecarea cauzei la data de 3 aprilie 2013, pentru când se face adresă administratorului judiciar, în sensul de a preciza dacă îşi dă acordul pentru continuarea mandatului dat de către reclamantă apărătorului ales, având în vedere intrarea în insolvenţă a S.C.OLTCHIM SA. De asemenea, pune în vedere apărătorului reclamantei să facă demersuri pentru ca administratorul judiciar să-şi prezinte poziţia faţă de acest aspect. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 6 martie 2013, la Curtea de Apel Piteşti – Secţia a II-a civilă, de contencios administrativ şi fiscal.
Incheiere de sedinta din 06.03.2013Amână judecarea cauzei la data de 06 martie 2013 în vederea îndeplinirii în mod legal a procedurii de citare cu reclamanta S* O****** S*, ce urmează a fi citată prin administrator judiciar Consorţiul Rominsolv SPRL şi BDO Business Restructuring SPRL. Pârâta are termen în cunoştinţă, potrivit dispoziţiilor art. 153 alin. 1 coroborat cu art. 88 alin. 1 pct. 5-1 Cod procedură civilă. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 06 Februarie 2013, la Curtea de Apel Piteşti – Secţia a II-a civilă, de contencios administrativ şi fiscal.
Incheiere de sedinta din 06.02.2013Admite cererea.Încuvinţează abţinerea.Fără cale de atac.