A******** S****** R******* B****** P*** R**** L****
PetentRespinge cererea petentei.
Amână judecarea cauzei la data de 07.06.2012, ora 13,00, pentru ca petenta, prin apărător ales, av. Veturia Muscu, să depună la dosarul cauzei încheierea dată de instanţă prin care s-a luat act de alegerea comitetului director format din: preşedinte – Gheorghe Marian-Liviu, vicepreşedinte – Mărunţelu Sebastian şi secretar – Cernat Veronica.
Amână judecarea cauzei la data de 31.05.2012, ora 13,00, pentru ca petenta, prin apărător ales, av. Veturia Muscu, să depună la dosarul cauzei dovada disponibilităţii denumirii valabilă.
Amână judecarea cauzei la data de 17.05.2012, ora 13,00, pentru ca petenta, prin apărător ales, av. Veturia Muscu, să depună la dosarul cauzei, în copie xerox, procesul verbal din data de 10.02.2012; să depună, în original, dovada disponibilităţii denumirii valabilă, reţinând că cea aflată la dosar a fost valabilă până la data de 27.04.2012; să depună, în copie xerox, cererile de aderare la asociaţie pentru numiţii Stelea Camelia, Cernat Georgian, Trandafir Claudiu, Mărunţelu Sebastian şi Cernat Veronica; să depună, în măsura în care au existat alte modificări prealabile aduse denumirii, sediului şi obiectului de activitate ale asociaţiei, încheierile date de instanţă.