P** C********* O*****
CondamnatRespinge cererea de liberare conditionată formulată de condamnatul P** C********* O*****, in prezent aflat in stare de detentie in Penitenciarul Focsani, ca neîntemeiată. In temeiul art. 450 alin 2 C.p.p. mentine termenul stabilit de Comisia de propuneri pentru punere în libertate. In baza art.192 alin 2 C.pr.pen. obligă condamnatul să plătească suma de 80 lei cheltuieli judiciare către stat. Cu recurs in termen de 3 zile de la comunicare pentru condamnatul P** C********* O*****. Pronuntată în sedintă publică, azi 23 octombrie 2013.
Hotarare 1884/2013 din 23.10.2013termen acordat pentru când se va repeta procedura de citare cu petentul-condamnat prin administraţia locului de deţinere, Penitenciarul Focsani.
Incheiere de sedinta din 16.10.2013termen acordat pentru când se va emite adresă catre Penitenciarul Focsani in vederea comunicarii procesului-verbal al Comisiei pentru propuneri de liberari conditionate.
Incheiere de sedinta din 02.10.2013