S* L****** D****** Ş* P***** D******** S*
ReclamantG*** G** G*******
PârâtAdmite, în parte, cererea. Obligă pe pîrît la plata către reclamantă a sumei de 271,15 lei, reprezentînd contravaloarea echipamentului individual de protecţie şi a echipamentului de lucru, la care se va calcula dobînda legală de la data promovării cererii (28.11.2013) şi pînă la data plăţii efective. Obligă pe pîrît la 20 lei cheltuieli de judecată către reclamantă, reprezentînd taxă de timbru. Cu apel.
Hotarare 1268/2014 din 31.03.2014Având în vedere că preşedintele completului C7 civil – judecător Nae Alina Ileana, se află în concediul legal de odihnă şi Pentru a se asigura continuitatea completului,
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 24.03.2014Pentru a da posibilitatea părţilor să depună la dosarul cauzei note scrise, urmează ca în temeiul prevederilor art. 396 (1) Cod Procedură Civilă, să amâne pronunţarea pentru data de 24 martie 2014.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 17.03.2014