V******** L*******
PetentI************ D* P****** J******* B*******
IntimatM****** S****
IntervenientRespinge plângerea
Hotarare 758/2015 din 23.01.2015Văzând lipsa de procedură cu asiguratorul SC Uniqa Asigurări SA Bucureşti, instanţa dispune reluarea procedurii de citare Pentru a da posibilitate apărătorului petentei să indice adresa martorei propusă - Vieru Lavinia Ofelia, instanţa va dispune amânarea cauzei .
Incheiere de sedinta din 24.11.2014Repus cauza pe rol. Se vor cita părţile şi se va emite adresă petentului.
Incheiere de sedinta din 06.11.2014Văzând lipsa de procedură cu martorul M****** S****, instanţa dispune reluarea procedurii de citare şi respectiv citarea acestuia cu mandat de aducere . Pentru audierea martorei propusă de petentă Vieru Lavinia Ofelia şi având în vedere că la acest termen de judecată a intrat un complet de permanenţă, pentru respectarea principiului continuităţii completului legal investit, instanţa va dispune amânarea cauzei .
Incheiere de sedinta din 13.10.2014- Se va introduce în cauză şi se va cita în calitate de asigurator S.C. „ MAI BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE” SRL(în calitate de corespondent a Direct Liune Insurance Plc din Marea Britanie. - Văzând lipsa intervenientului forţat şi martor propus de intimată M****** S****, instanţa dispune citarea acestuia cu mandat de aducere , cu menţiunea a fi îndeplinit , sub sancţiunea unei amenzi judiciare.
Incheiere de sedinta din 09.09.2014Emite mandat aducere pentru intervenientul forţat Macovei Sandu. Prorogă discuţia privind martorii propuşi de petentă. Emite adresă către Biroul Asigurătorilor de Autovehicule din România, pentru a comunica identitatea societăţii la care este asigurat autovehicului proprietatea intervenientului forţat Macovei Sandu, pentru a fi introdusă în cauză.
Incheiere de sedinta din 11.06.2014Se va introduce în cauză şi se va cita în calitate de intervenient forţat numitul M****** S****, cu domiciliul în sat Zlătunoaia, comuna Lunca, judeţul Botoşani, instanţa urmând să acorde un nou termen de judecată.
Incheiere de sedinta din 16.05.2014Se va introduce în cauză şi se va cita în calitate de asigurator SC Uniqa Asigurări SA – Bucureşti, B-dul Dacia nr.30,sector 1 şi va acorda un nou termen de judecată.
Incheiere de sedinta din 15.04.2014