A******** D* P********** B**** V**** S***
PetentAdmite cererea formulată de petenta ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI BL 11 vechi SC B Acordă personalitate juridică ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI BL 11 vechi SC B Dispune înscrierea asociaţiei în registrul Special al Judecătoriei Giurgiu. Cu apel în termen de 5 zile de la comunicare.
Incheiere finala dezinvestire 45 din 26.11.2013pentru a da posibilitatea petentei prin reprezentant legal să completeze Statutul la art. 4 cu nr. apartamentului sediului asociaţiei
Incheiere de sedinta din 19.11.2013Repune cauza pe rol, în vederea precizării în statut a sediului asociaţiei cu privire la nr. apartamentului. Termen 19.11.2013.
Incheiere de sedinta din 12.11.2013pentru a da posibilitatea petentei să depună înscrisuri
Incheiere de sedinta din 05.11.2013pentru ca petenta să depună la dosar în copie Statutul Asociaţiei vechi din care se desprind, tabelul cu proprietarii din această asociaţie şi încheierea de înfiinţare a asociaţiei vechi din care se desprind, precum şi să precizeze care este numărul de proprietari pe scara B , cea care se înfiinţează asociaţia.
Incheiere de sedinta din 29.10.2013