B***** C******
ReclamantB********* E*******
ReclamantB********* O***** M****
ReclamantB********* G******* V*******
ReclamantB********* L********
ReclamantRespinge exceptiile necompetentei materiale a Curtii de Apel Brasov si autoritatii de lucru judecat,invocate de catre reclamanti -prin mandatar conventional; Respinge ca inadmisibile exceptiile tardivitatii actiunii si a prescriptiei dreptului material la actiune invocate de catre piriţi ; Respinge ca inadmisibila exceptia de nelegalitate a certificatelor de atestare a dreptului de proprietate emise pe numele piritelor ; Admite exceptia inadmisibilitatii actiunii reclamantilor invocata de catre piritul M.D.R.T. si in consecinta: Respinge actiunea in contencios administrativ formulata si completata de catre reclamanti prin mandatar. Sentinţa nr.85/F din 24.04.2013.
Hotarare 85/2013 din 24.04.2013Având nevoie de mai mult timp pentru a delibera, amână pronunţarea la data de 24.04.2013.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 17.04.2013Având nevoie de mai mult timp pentru a delibera, amână pronunţarea la data de 17.04.2013.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 10.04.2013Având nevoie de mai mult timp pentru a delibera, amână pronunţarea la data de 10.04.2013.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 04.04.2013Amână pronunţarea asupra excepţiilor invocate, respectiv: excepţia necompetenţei materiale a Curţii de Apel, excepţia tardivităţii acţiunii introductive, excepţia inadmisibilităţii, excepţia prescripţiei drpetului la acţiune şi excepţia autorităţii de lucru judecat, la data de 4 aprilie 2013.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 28.03.2013În baza art. 156 alin. 1 Cpc admite cererea formulată de pârâta SC Concefa SA prin administrator special.
Incheiere de sedinta din 14.02.2013Având în vedere lipsa de procedură cu pârâtul MDRT, în sensul că nu a fost restituită dovada de îndeplinire a p.c , faţă de dispoz. art. 85 raportat la art. 107 Cpc, acordă termen la data de 14.02.2013
Incheiere de sedinta din 17.01.2013