V********* I**
ReclamantG*** F*****
PârâtG*** F******
PârâtAdmite excepţia. Constată perimată cererea de chemare în judecată. Cu recurs, în termen de 5 zile de la pronunţare.
Hotarare 1382/2014 din 11.12.2014În temeiul art.242 alin 1 din NCPC, dispune suspendarea cauzei pentru neîndeplinirea obligatiilor stabilite de instanta în sarcina reclamantului. Cu recurs, recursul putând fi formulat pe toata durata suspendarii.. Pronuntata in sedinta publica azi 15.05.2014
Incheiere suspendare din 15.05.2014pentru ca reclamantul, prin apărător, să facă dovada că a luat legătura cu un expert topo şi a efectuat măsurătorile, urmând a depune schiţa avizată de O.C.P.I, sub sancţiunea suspendării.
Incheiere de sedinta din 10.04.2014pentru ca reclamantul, prin reprezentant, să depună la dosar schiţa terenului întocmită de lucrător cadastral autorizat, avizată de O.C.P.I, conform susţinerilor sale, motiv pentru care se revine asupra efectuării expertizei
Incheiere de sedinta din 20.03.2014pentru ca reclamantul să facă dovada achitării onorariului provizoriu pentru expert în sumă de 500 lei în contul d-lui expert Petrică Mihai, sub sancţiunea suspendării cauzei.
Incheiere de sedinta din 20.02.2014