G**** I***
InculpatH*** R*****
InculpatP******** D* P* L**** J********** C****
Reprezentant legalG******* N**** L****
Parte civilăS****** T****
Parte civilăAdmite sesizarea de îndreptare a erorii materiale, prin urmare dispune îndreparea erorii materiale din cuprinsul hotărârii.
Incheiere indreptare eroare materiala din 02.10.2013Condamnă inculpatul G.I. la pedeapsa de 2 ani şi 4 luni închisoare. Revocă leberarea condiţionată privind restul de 468 zile rămase neexecutate din pedeapsa de 5 ani şi 6 luni închisoare, în final inculpatul având de executat pedeapsa de 2 ani şi 4 luni închisoare.Contopeşte pedeapsa aplicată prin prezenta cu restul rămas neexecutat. Deduce din pedeapsa aplicată perioada reţineriii şi arestării preventive începând cu data de 16.07.2013 până la zi.Obligă inculpatul la despăgubiri civile către părţile civile. Dispune confiscarea specială de la inculpat a sumei de 500 lei, sumă cu care una din părţile vătămate nu s-a constituit parte civilă. Condamnă pe inculpatul H.R. la pedeapsa de 6 luni închisoare. Deduce din pedeapsa aplicată perioada arestării preventive începând cu 17.08.2013 până la zi. Obligă inculpaţii la plata cheltuielilor judiciare către stat.
Hotarare 218/2013 din 13.09.2013Faţă de complexitatea cauzei, amână pronunţarea acesteia la data de 13.09.2013, C5 Pa, sala 2, ora 14:00.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 06.09.2013Menţine arestarea preventivă a inculpaţilor.
Incheiere masuri preventive faza de judecata din 12.08.2013