S* G****** I******** S****** A** P********* B*******
PetentI********************** D* M**** B*******
IntimatRespinge plângerea.Menţine ca fiind temeinic şi legal procesul verbal de contravenţie.Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare.
Hotarare 10096/2013 din 23.10.2013Apreciază necesar a se acorda un nou termen de judecată, pentru când se vor emite adrese către petentă şi intimat, prin care se va solicita să ne precizeze dacă mai au alte cereri, probe sau excepţii de formulat, în caz contrar cauza se va soluţiona conform înscrisurilor depuse la dosar.
Incheiere de sedinta din 20.09.2013Pentru respectarea principiului contradictorialităţii şi al dreptului la apărare al părţilor va dispune comunicarea unui exemplar al întâmpinării şi înscrisurilor depuse de intimat către societatea petentă, ataşat citaţiei, pentru a lua cunoştinţă de conţinutul acestora.
Incheiere de sedinta din 31.05.2013Având în vedere cererea formulată de intimat prin care solicită comunicarea duplicatului cererii formulată de către petent, o va admite şi,
Incheiere de sedinta din 22.04.2013