S****** F***** J*****
CreditorR*** M****** C*****
DebitorA***** P** A********** M****
CuratorAdmite în parte cererea Ordonă debitoarei să plătească creditorului suma de 33.000 euro reprezentând suma împrumutată şi dobânda legală aferentă acestei sume calculată de la data introducerii cererii de chemare în judecată, 29.11.2013 şi până la plata integrală a debitului restant.
Hotarare 5174/2014 din 19.05.2014Se va cita debitoarea de la adresa din Turda, str. P-ţa Romană, nr. 15A/15 şi prin afişare la uşa instanţei. Pune în vedere creditorului prin reprezentant să efectueze demersuri la adresa din Turda, str. P-ţa Romană, nr. 15A/15 pentru a comunica dacă debitoarea locuieşte sau nu la această adresă. Pune în vedere creditorului – prin reprezentanta sa, să achite un avans onorariu pentru curatorul special în cuantum de 200 lei în contul indicat la fila 49 din dosar în situaţia în care debitoarea nu locuieşte la această adresă.
Incheiere de sedinta din 31.03.2014pentru lipsa de procedură cu debitoarea, care va fi citată prin publicitate. Numeşte curator special pe d-na A***** P** A********** M****.
Incheiere de sedinta din 03.03.2014pentru lipsa de procedură cu debitoarea.
Incheiere de sedinta din 20.01.2014