S******* G******
Intimat MARTORL********* G*****
Petent InculpatD**** S*****
Petent InculpatS**** I*** - G*******
Petent InculpatB******* C******* - N******
Petent InculpatÎn baza art. 132 şi următoarele Cod procedură penală, constată efectuată comisia rogatorie solicitată de Judecătoria Oradea, privind audierea numitului S******* G****** (...) în calitate de martor, în cauza nr. 7089/271/2011 privind pe inculpaţii Lendeczki Gavril, Dezsi Ştefan, Sabău Ilie Gheorghe, Butelanc Ciprian Nicolae şi Şumălan Marcel Gavril. Dispune înaintarea lucrărilor autorităţii judiciare solicitante. În baza art. 192 alin. 3 Cod procedură penală cheltuielile judiciare avansate de stat rămân în sarcina acestuia. Pronunţată în sedinţă publică, astăzi, 19.09.2013.
Incheiere finala dezinvestire din 19.09.2013Lipsă de procedură. Citarea prin afi?are la consiliul local si prin agent procedural
Incheiere de sedinta din 05.09.2013Fata de neindeplinirea mandatului de aducere a intimatului Stanescu Gabriel, dispune revenirea cu mandat de aducere, iar fata de lipsa de procedura cu inculpatul Sumalan-Marcel dispune efectuarea de verificari pentru ideintificare domiciliului acestuia.
Incheiere de sedinta din 02.08.2013Lipsă de procedură Citarea tuturor părtilor. Emiterea unui mandat de aducere cu însotire efectiva pe numele martorului.
Incheiere de sedinta din 27.06.2013