C** A**** P****** N***
LichidatorS* V****** S**
DebitorO** D* P* L**** T********* D***
IntimatJ********** C******
IntimatA** C******
CreditorAdmite cererea lichidatorului judiciar .În temeiul art. 131 din Legea 85/2006 privind procedura insolvenţei, Dispune închiderea procedurii insolvenţei şi radierea debitorului din registrul comerţului.
Hotarare 823/2013 din 30.05.2013Dispune înregistrarea şi afişarea tabelului defiunitiv al creanţelor . Dispune citarea creditorilor prin BPI cu menţiunea că se va pune în discuţie cererea de închidere a procedurii în temeiul art. 131 din lege .Acordă termen pentru închiderea procedurii conform art. 131 din lege .
Incheiere de sedinta din 09.05.2013Se ia act de raportul preliminar depus.Dispune înregistrarea şi afişarea tabelului preliminar al creanţelor. Acordă termen pentru depunerea tabelului definitiv al creanţelor.
Incheiere de sedinta din 25.04.2013Admite cererea privind reducerea taxei judiciare. Dispune reducerea taxei judiciare de timbru la suma de 4 lei pe care o constata achitată. Admite cerere formulată de debitoarea . În temeiul art.32 alin 1 din Legea privind procedura de insolvenţă, Dispune deschiderea procedurii simplificate de insolvenţă împotriva debitorului . Pune în vedere debitoarei ca în termen de 10 zile de la deschiderea procedurii să depună actele şi informaţiile prevăzute de art.28 alin. 1 din lege. În temeiul art.34 din Legea privind procedura de insolvenţă, Numeşte lichidator judiciar CII Achim Pănescu ,care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art.25 din lege, cu o retribuţie lunară de 500 lei.
Incheiere finala dezinvestire din 28.02.2013