S* P******* S** P*** A** A***** A****** F*****
PetentI************ D* S*** P***** C******** Î* T********** R***** I****
IntimatRespinge ca neîntemeiată plângerea
Hotarare 4504/2014 din 23.04.2014Amendează martorul Chirilă Vasile cu suma de 700 lei, baza art. 187 alin.1 pct.2 lit. a) C.pr.civ., cu menţiunea faptului că are posibilitatea de a formula cerere de reexaminare, conf. art. 191 C. pr.civ. Citează martorul Chirilă Vasile cu menţiunile de mai sus.
Incheiere de sedinta din 17.03.2014Având în vedere lipsa martorului Chirilă Vasile legal citat pentru acest termen de judecată, va amâna judecata cauzei şi va acorda un nou termen pentru care va dispune citarea cu mandat a martorului susmenţionat.
Incheiere de sedinta din 19.02.2014În vederea administrării probatoriului cauzei, consideră necesar acordarea unui termen de judecată pentru care va dispune citarea în calitate de martor a numitului Chirilă Vasile la adresa indicată în înscrisurile depuse la dosarul cauzei.
Incheiere de sedinta din 16.01.2014