P** D****
ReclamantM********* A************* S* I*********
PârâtC** M****
PârâtI************ D* J******* J******* "******* S**** M***** M****
PârâtRespinge excepţia prescripţiei dreptului material la acţiune. Admite excepţia lipsei de interes a acţiunii. Respinge, ca lipsită de interes, acţiunea civilă formulată de reclamantul P** D**** (cu CNP şi cu dom.), în contradictoriu cu pârâţii Ministerul Afacerilor Interne (cu datele de identificare), Casa Judeţeană de Pensii Mureş (cu datele de identificare), Inspectoratul de Jandarmi Judeţean Mureş „Colonel Sabin Motora” (cu datele de identificare). Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare, cererea de apel urmând a se depune la Tribunalul Mureş. Pronunţată în şedinţă publică azi, 23 octombrie 2014.
Hotarare 1492/2014 din 23.10.2014-amânarea cauzei în vederea administrării probei testimoniale cu martorul solicitat de către reclamant si încuviintat.
Incheiere de sedinta din 11.09.2014-pentru emiterea unei adrese către I.P. J Mureş, în vederea comunicării fişei postului reclamantului.
Incheiere de sedinta din 27.05.2014-pentru citarea în prezenta cauză a Inspectoratului de Jandarmi Judetean "Colonel Sabin Motora"Mureş
Incheiere de sedinta din 29.04.2014