C****** P******* L* C** A* C********** M**** C******
ReclamantC****** D****** C****** L* C** A* C********** M**** C****
ReclamantS* V******** R****** S*
PârâtS* V******** R****** S* P*** S******** B*******
PârâtÎn temeiul art. 406 Cod procedură civilă, ia act de renunţarea reclamanţilor Căruntu Petronel şi Căruntu Daniela – Cecilia la judecarea cauzei având ca obiect „acţiune în constatare”, formulată în contradictoriu cu pârâta S* V******** R****** S*, prin S* V******** R****** S*, sucursala Botoşani. Cu recurs în termen de 30 zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Botoşani. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 04.06.2015.
Hotarare 5705/2015 din 04.06.2015Faţă de cererea formulată de reclamanţi, urmează să amâne judecarea cauzei, să proroge administrarea probei cu interogatoriul reclamanţilor şi să acorde un nou termen de judecată.
Incheiere de sedinta din 18.05.2015acordă termen pentru soluţionarea cauzei pe cale amiabilă
Incheiere de sedinta din 22.04.2015se va administra probatoriul
Incheiere de sedinta din 30.03.2015instanţa se va pronunţa pe excepţia prescripţiei dreptului de a cere restituirea sumelor achitate cu mai mult de 3 ani de la data introducerii acţiunii; prorogă discutarea probelor
Incheiere de sedinta din 25.02.2015pune în vedere reclamanţilor să formuleze precizări
Incheiere de sedinta din 22.01.2015